ÖZKENT BACA TEMİZLİĞİ İNŞAAT VE TİCARET LTD.ŞTİ

Türkiye’nin her yerinde baca temizliği hizmeti vermekte olan Özkent Baca Temizleme, itfaiye tarafından yetkilendirilmiş, güvenilir bir baca temizleme firmasıdır. Deneyimli ve eğitimli kadrosuyla gerçekleştirdiği baca temizleme hizmetlerini Avrupa standartlarında ve son teknolojik ekipmanlarla gerçekleştiren Özkent Baca Temizleme, baca temizliği için yalnızca bir telefonunuzu beklemektedir.

ozkent_baca_temizleme
  • Uzun yıllardır müşterileri için Avrupa standartlarında ve son teknolojiye sahip temizlik ekipmanları ile baca temizliği hizmeti veren Özkent Baca Temizleme, güvenilir referanslarıyla baca temizleme işlemlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Baca temizliği işleminin hemen ardından Özkent Baca Temizleme’nın deneyimli, güvenilir ve güler yüzlü ekibi tarafından hazırlanan baca raporu olay yerinde tarafınıza teslim edilmektedir.
  • Evlerde, restoranlarda, iş yerlerinde, hastanelerde veya otellerdeki baca tıkanmaları yüzünden gerçekleşebilecek, hayati risk taşıyan gaz ve duman zehirlenmelerine ve olası yangınlara karşı gerçekleştirilen baca temizliği, temizlik işlemine göre değişkenlik göstermekle birlikte, İtfaiye Başkanlığı tarafından çıkarılan “Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik” kapsamında, yılda en az iki defa baca temizliği yapılması ve baca raporu hazırlanması zorunlu kılınmıştır. Baca temizliği, yağlı kanal temizliği, fırın temizliği, merkezi sistem baca temizliği, kurumlu baca temizliği, şömine baca temizliği hizmetlerinin yanı sıra periyodik baca temizleme ve bakımı hizmetlerini de kaliteli hizmet anlayışıyla gerçekleştirmektedir.

Dürüst ve garantili hizmet anlayışı ile müşterilerinin her zaman ilk ve daimi tercihi olmayı benimseyen Özkent Baca Temizleme, Türkiye’nin dört bir yanına baca temizliği hizmeti vermektedir. Baca temizleme işlemi yaptırmanız gerektiğinde; ister 0 352 235 88 99 numaralı telefonu arayarak isterseniz de baca temizliği yaptıracağınız bacanın fotoğraflarını mesajlaşma uygulamaları aracılığıyla direkt olarak göndererek Özkent Baca Temizleme’nın güvenilir ekibinin size hızla ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Doğaya ve çevreye saygılı şekilde siz ve sevdikleriniz için baca temizleme işlemlerini gerçekleştiren Özkent Baca Temizleme, sizin mutlu ve refah dolu bir yaşam sürmeniz için görünmez kahraman rolü üstlenmektedir. Baca temizliği işlemleri için kullandığı tüm temizlik ürünleri doğaya zarar vermeyen ve doğada çözünebilen malzemelerden oluşmaktadır.

Baca temizliği işlemi yaptırmanız gerektiğinde, baca temizlemede, baca temizliğinin periyodik bakımında ve baca raporu oluşturmakta olan baca temizliği sektörünün yıldızı Özkent Baca Temizleme’yı hemen arayın.